Простір для всіх пасажирів у Renault Trafic

Простір для всіх пасажирів у Renault Trafic

Завдяки оновленню зовнішнього вигляду Trafic уникає чистого та сільського образу промислового фургона. Він використовує світлодіодні фари та денні ходові вогні С-подібної форми. Ці зміни не тільки роблять вашу особу більш гладкою, але й мають відчутні практичні переваги: це збільшує яскравість темних ділянок на 34% та світлих ділянок на 50%. Тому трансформація https://www.renault.niko.ua/uk/models/new-trafic не припиняється. Технологія забезпечує те, що обіцяє оптика.

Кабіна з семидюймовим інформаційно-розважальним екраном або нова шестиступінчаста ручка коробки з подвійним зчепленням дуже схожі на такі в автомобілі. Камера заднього виду та ширококутне внутрішнє дзеркало заднього виду на сонцезахисній шторці з боку пасажира допомагають маневрувати. Круїз-контроль розслабляє у тривалих поїздках шосе.

Двигуни

Капітально відремонтовано весь дизель. На додаток до добре відомого 1,6-літрового агрегату потужністю 95 к.с., у цьому транспортному засобі використовуються три нові 2,0-літрові турбодизельні двигуни, потужність яких на 25 к.с. більше, а момент, що крутить, на 40 Нм більше, ніж у попередньої моделі. Для тестованого топового двигуна потужністю 170 л. це означає: 0-100 за 11,9 секунди та максимальну швидкість 174 км/год. Середня витрата палива становить 6,3 літра на 100 кілометрів. Кнопка економічного режиму ще більше знижує споживання.

Схема проїзду та ціна: на горі виглядає слабко

На путівцях дизель звучить стримано, так що за кермом відчуєте себе капітаном корабля, що пливе в море. Завдяки вищому розташування сидінь та величезним вікнам, які тепер опускаються вниз, у вас є все на увазі. Саме тут у гру вступає досвід керування автомобілем, про який так часто говорять керівники Renault: комфорт незаперечний.

Однак на спусках маршрутка змушена працювати, і двигун гуде голосніше. Навіть занижена шестиступінчаста коробка з подвійним зчепленням не може приховати цю слабкість. На поганих дорогах усередині лунали якісь скрипучі звуки. І є багато твердої пластикової поверхні.

Гени комерційного транспорту корисні, коли справа доходить до зберігання посуду. Навряд чи знайдеться кут кабіни, де не знайти місця для зберігання речей, від сонячних окулярів до великих пляшок. Сидіння і, отже, положення водія також були покращені: тепер він сидить менш вертикально і, отже, комфортніше, ніж раніше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.