Консультація гінеколога в клініці CALM

Консультація гінеколога в клініці CALM

Консультація лікаря гінеколога в Києві – це ретельне та повноцінне обстеження жiнки, за допомогою якого можна встановити своєчасно наявність тих чи інших патологій. Це дуже важливо, бо без ретельного огляду не можуть бути призначені потрібні аналізи та пiдбране дійсно правильне та ефективне лікування, яке в свою чергу здатне усунути не тiльки симптоми захворювання, але й його причини. Відвідувати гінеколога необхідно щонайменше один раз на рік, щоб підтримувати жіноче здоров’я в нормі.

Що входить в обстеження

Не кожна жінка відчуває себе комфортно на прийомі у гінеколога, це факт, але відвідування цього лікаря є обов’язковим, навiть життєвонеобхідним. Фахівець зможе під час огляду виявити процеси патологічного характеру, що розвиваються в органах малого тазу. У практиці гінекологи використовують кілька різних варіантів обстеження.

• Огляд на гінекологічному кріслі. Під час якого обовязково вислуховуються скарги паціентки, оцінюється стан органів, виявляються ознаки інфекційних захворювань чи пошкоджень механічного характеру.

• Застосування гінекологічного дзеркала. Лікар перевіряє, у якому стані перебуває слизова оболонка внутрішніх статевих органів. В обов’язковому порядку проводиться пальпація матки, що дозволяє виключити наявність запального процесу, наростів або кісти.

• Кольпоскопія. Метод обстеження дозволяє робити фото та записувати відео, спостерігати за змінами в динаміці. Огляд проводиться за допомогою спеціального інструменту з яскравим джерелом світла – кольпоскопом.

• Цитологічне дослідження допомагає встановити наявність запальних процесів.

• Мікробіологічний вагінальний мазок.

• УЗД органів малого тазу. Дослідження дозволяє побачити навіть найнезначніші відхилення в структурі органів або в їхньому функціонуванні.

Для того, щоб потрапити до професіонала, можна записатися в медичний центр calm.ua в Києві. Пацієнтки можуть пройти консультацію у гінеколога та отримати вичерпні відповіді на свої запитання, а також дізнатися у подробицях про стан свого жіночого здоров’я.

У клініці працюють виключно медики з величезним стажем, які зможуть легко встановити наявність тієї чи іншої патології наранній стадії, а також правильно підібрати відповідне лікування у кожному індивідуальному випадку. Записатися на прийом можна безпосередньо на офіційному сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому номерами телефону.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.