Комп’ютерна томографія – комплексні методи діагностики у Львові

Комп’ютерна томографія – комплексні методи діагностики у Львові

Комп’ютерна томографія ґрунтується на отриманні рентгенівського зображення органу за допомогою комп’ютера у вигляді покрокових «зрізів». Зчитувальний комплекс томографа динамічний, порівняно зі звичайним рентгенівським апаратом. Тому на екрані лікар-діагност бачить візуалізацію поперечного шару об’єкта, який є результатом математичної обробки безлічі рентгенівських зображень. Записатися на КТ у Львові можна на сайті центру «Уросвіт». Це точна та швидка діагностика з мінімальним променевим навантаженням. Крім того, КТ є достовірним методом діагностики, який не потребує оперативного втручання.

Крім того, що в медичному центрі «Уросвіт» здійснюють лікування всіх типів урологічних захворювань, тут можна пройти якісну ультразвукову діагностику та зробити КТ. В деяких випадках може знадобитися використання контрасту для виявлення патологічних ділянок, у такому разі процедура має проводитися декілька разів.

КТ та МРТ: у чому різниця?

Все досить просто, у комп’ютерному томографі застосовуються рентгенівські промені для візуалізації внутрішніх органів і структур. При МРТ зображення утворюється на основі магнітного поля, у якому знаходиться пацієнт.

Комп’ютерна томографія має безліч переваг:

  • Доступний метод точної діагностики.
  • Може проводитися за наявності у пацієнта металевих імплантів (на відміну від МРТ).

Комп’ютерна томографія допомагає виявити структурні зміни тканин. Якщо є серйозні показання до КТ-обстеження, таку процедуру проводять навіть дітям до 14-ти років.

Дослідження всього організму або окремих його частин

Комп’ютерна томографія – це безболісний метод діагностики, який не викликає дискомфорту та добре переноситься у будь-якому віці. Завдяки КТ можна точно встановити локалізацію та поширеність патологічного процесу, оцінити результати лікування. Сканування з помірним променевим навантаженням дозволяє виявити мінімальні відхилення від норми навіть на ранніх стадіях хвороби.

Не варто хвилюватися 

Досить часто пацієнти, які отримують скерування на КТ від лікаря, виглядають стурбовано. Слід розглядати діагностику, як перший крок на шляху до одужання. Клацання та шум приладу – це звичне явище, якого не треба боятися. Попередньо лікар ознайомить пацієнта з особливістю проведення дослідження. Якщо у вас є алергія на йод чи морепродукти, обов’язково попередьте про це фахівця центру. Тривалість процедури – декілька хвилин.

  • Експертна діагностика на високому рівні.
  • Сучасне обладнання – новітній сканер для КТ.
  • Якісний результат.

Комп’ютерна томографія головного мозку, скроневих кісток, нирок, шийного відділу хребта, органів черевної порожнини та ін. Багатопрофільний медичний центр «Уросвіт» пропонує передові методики для вирішення діагностичних задач будь-якої складності.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.