Електрокаміни для квартир

Електрокаміни для квартир

Каміни завжди надавали чарівності середовищу, а також забезпечували приємне тепло в холодні дні. Його присутність стимулює збори сім’ї та друзів, заохочуючи хороші розмови. Електрокаміни https://kaminmarket.com.ua/product-category/elektrokaminy/, які також називають віртуальними або цифровими камінами, з’явилися як рішення для тих, хто не хоче турбуватися про дим, сажу чи бруд, що утворюються традиційними камінами, які використовують деревину для виробництва тепла. Вони схожі на телевізор, з віртуальним тривимірним полум’ям і пультом дистанційного керування для зміни звуку та зображення. Його робота нагадує обігрівач. Вони підходять для використання в житлових приміщеннях.

Переваги

  • Вони дуже універсальні і можуть бути розміщені в будь-якій кімнаті в будинку;
  • Є кілька моделей, які підходять до декору;
  • Вони не виділяють диму і не потребують зберігання дров;
  • Вони виконують дві функції: виробляти тепло або просто створювати декоративний елемент;
  • Може імітувати шум полум’я (і не створювати шуму);
  • Вони не виробляють вуглекислий газ;
  • Виготовляються з екологічно чистих продуктів ;
  • Вони не витрачають енергію;
  • Можна використовувати протягом усіх місяців року.

Енергоефективність — якщо ви шукаєте ефективний спосіб опалення свого будинку, це відповідь. Електричні каміни можуть нагріти приміщення швидше, ніж традиційні дров’яні каміни. Багато електричних камінів також використовують світлодіодні лампи, які виробляють на 90% менше тепла, ніж лампи розжарювання, і прохолодні на дотик. Немає димоходу, як у традиційному каміні, тепло не йде вгору по димоходу, а холодний вітерець ззовні не проникає в кімнату через димохід. З електрокаміном ви отримуєте підтримувану температуру. Електричний камін зазвичай потребує лише щорічного обслуговування, і вам ніколи не доведеться працювати, щоб видалити бруд і попіл, або нахилятися, щоб розпалити вогонь.

 Монтаж

Електрокаміни можна вмонтувати в дерев’яні або металеві меблі, в нішу з кам’яної кладки, оштукатурити або в будь-який інший бажаний дизайн (в тому числі як картину на стіні). Все, що вам потрібно, це спеціальна розетка розміру, яка легко доступна, щоб її можна було легко вставити/вимкнути. За бажанням їх можна встановити на меблі за допомогою коліщаток, щоб полегшити їх переміщення. Необхідно застосувати мінімальні заходи безпеки, тому перегляньте посібник із встановлення виробу, зокрема, щоб дізнатися, який тип встановлення слід виконати. https://kaminmarket.com.ua/ знайде якісні каміни.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.