Citroën C-Elysée у тесті

Citroën C-Elysée у тесті

Citroen C-Elysée має завоювати покупців двома перевагами: великим простором та невисокою ціною. Однак поєднати ці дві властивості в одну й ту саму модель компактного класу непросто. Доводиться йти компроміси, особливо за невелику ціну. Але обмежені габарити автомобіля компактного класу також потрібно використовувати з розумом. Інакше за такої великої кількості місця не буде нічого. Досить цікаво, що для седана з нотчбеком Citroën не повністю використовує зовнішні розміри, характерні для компактного класу. C-Elysée завдовжки 4,43 метри. Тим не менш, усередині французи пропонують багато місця не в останню чергу через колісну базу завдовжки 2,65 метра.

Таким чином, навіть при повністю висунутих передніх сидіннях ззаду достатньо місця для ніг для дорослих на зріст 1,8 метра. Однак задні підголівники менш просторі і навряд чи заслуговують на назву – вони занадто малі, щоб їх витримати. З іншого боку, місце для зберігання речей може бути визначене з обсягом 506 літрів. Виробники зазвичай замовчують, скільки його виходить при складених спинках задніх сидінь у випадку з моделями з нотчбеком. Однак не секрет, що спинки заднього сидіння Citroën можна скласти у співвідношенні 60:40. Крім того, ми не хочемо приховувати той факт, що кришка багажника C-Elysée не має ручки: її можна відкрити тільки за допомогою пульта дистанційного керування або кнопки на рульовому колесі. Ще один речовий відсік об’ємом 20 літрів захований під навантажувальною підлогою. Купити Сітроен C-Elysee можна тут.

Обладнання: просте та практичне

Citroen C-Elysée повністю відповідає обіцянці просторого автомобіля. Побіжний погляд на прайс-лист показує, що ціновий тиск фактично змусив французів зрізати кути. У той час як прайс-лист для інших тепер перетворився на книги, все вміщується на п’яти сторінках із компактною французькою мовою. Не дивно, адже лінійка обладнання одна – базова комплектація «Селекція». Тут є все необхідне, від ABS до шести подушок безпеки, кондиціонер з ручним керуванням, електричні склопідйомники (спереду) та аудіосистема з програвачем компакт-дисків та портом USB або інтерфейсом Bluetooth.

Використовувані матеріали та якість їх виготовлення теж солідні, звичайно, не особливо якісні. Сидіння мають міцне набивання, тому ви можете комфортно сидіти у далеких поїздках. На жаль, регулювати їх можна лише за довжиною та за висотою. Якщо вам не вистачає цього обладнання, ви можете трохи прикрасити свій C-Elysée – двома стилями та одним пакетом комфорту. Пакет Style 1 доступний для базового бензинового PureTech 82, пакет Style 2 лише для єдиного дизельного палива на полиці. Однак це не обмеження: обидва стильові пакети містять практично ідентичні доповнення (16-дюймові легкосплавні диски, 15-дюймові змінні або запасні колеса, хромовані рамки для бічних вікон).

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.