5 переваг від процедури лазерної епіляції

5 переваг від процедури лазерної епіляції

Лазерна епіляція стає все більш популярною процедурою серед жінок і чоловіків. Дана методика дозволяє зовсім позбутися небажаного волосся на тілі та не викликає болю, на відміну, наприклад, від електроепіляції. У даній статті ми розповімо про п’ять ключових переваг лазерної епіляції.

Кожен повинен хоча б один раз її спробувати. Тим більше коли літо не за горами. Головне знайти студію, в якій обладнання буде сертифікованим, а майстри з досвідом. В lumenis.com.ua знають, як швидко і назавжди позбутися від небажаного волосся на тілі.

5 переваг від процедури лазерної епіляції 

На відміну від інших методів видалення волосся на тілі, лазерна епіляція не вимагає постійного повторення. Лазерне видалення волосся – це інвестиція в майбутнє, тому що воно жорстко спрямоване на кореневий виклик небажаного волосся. Це означає, що час на візити в салон краси й гроші, витрачені на інші методи видалення волосся, які потрібно повторювати постійно, можуть бути скорочені до мінімуму.

  1. Ефективність

Лазерна епіляція спрямована на знищення волосяних фолікулів. Завдяки цьому, процедура може ефективно позбавити вас від небажаного волосся на тривалий період часу. Зазвичай пацієнти помічають значне зменшення кількості волосся вже після першої процедури.

  1. Безболісність

Лазерна епіляція не викликає відчуттів болю, свербіння або роздратування на шкірі як це може статися при використанні інших методів видалення волосся. Це відбувається завдяки технології лазерного видалення волосся, яка використовує лазерний промінь, щоб знищити волоски всередині фолікула, минаючи шкіру.

  1. Економія часу

Лазерна епіляція-процедура, яка проходить дуже швидко. Наприклад, видалення волосся на легких ногах займає всього 20 хвилин. Це означає, що Ви зможете швидко повернутися до своїх повсякденних справ, не витрачаючи багато часу на відвідування салону краси.

  1. Безпека

Лазерна епіляція – безпечний і трохи інвазивний метод видалення волосся. Це означає, що процедура не викликає герпес, інфекції або інші небажані ефекти на шкірі. Крім того, вона підходить для людей з різними типами шкіри та волосся.

  1. Економія часу і грошей

У висновку, лазерна епіляція – ефективний, безболісний, швидкий, безпечний і економічний метод видалення волосся. Якщо ви втомилися від повторних візитів в салон краси та хочете отримати максимальну можливу користь від видалення волосся на тілі, то лазерна епіляція – правильний вибір!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.