Розвідка США озвучила три сценарії можливого розвитку війни в Україні

Розвідка США озвучила три сценарії можливого розвитку війни в Україні

Війна в Україні / facebook.com/GeneralStaff.ua

Володимир Путін, президент Російської Федерації, навіть не думає відмовлятися від ідеї щодо захоплення військовим шляхом більшої частини територій України. Така заява була зроблена директором Національної розвідки США Авріл Хейнс. Вона наголосила на тому, що російська армія зараз помітно ослабла через те, що на окремих напрямках ведуться надто жорстокі бої. У зв’язку з цим РФ може розраховувати лише на незначні військові успіхи.

Про це повідомляє Reuters.

«Сьогоднішня картина надто далека від ідеалу. Росія дедалі більш жорстоко ставиться до Заходу. Ми повністю впевнені в тому, що Володимир Путін, як і раніше, продовжує переслідувати ті самі політичні цілі. Він хоче встановити контроль над більшою територією України», – каже голова Нацрозвідки США.

Водночас Директор розвідувального відомства дуже сумнівається в тому, що російська армія, яка втратила величезну кількість військових, зможе впоратися з поставленими перед нею цілями.

На сьогоднішній день чиновники США пропонують три варіанти, як далі можуть розвиватися події на фронті. Один із сценаріїв передбачає те, що війна буде досить затяжною, а армія РФ спробує досягти значних успіхів, але при цьому буде повністю відсутній відпочинок і перегрупування військ.

Другий сценарій говорить проте те, що ЗС РФ зможуть прорвати лінії фронту. Третій сценарій передбачає стабілізацію ситуації на фронті за рахунок того, що українська армія зможе досягти хоча б незначного успіху в Херсонській області та загалом на Півдні України. Директор Нацрозвідки наголосила на тому, що російській армії потрібно кілька років для того, щоб можна було повністю відновитися.

«На сьогоднішній день ми впевнені в тому, що ЗС РФ переважно користуватимуться тими асиметричними інструментами, які вони мають. Це може бути контроль енергетики, численні кібератаки та ядерна зброя, за допомогою якої можна демонструвати свою силу масштабніше. У цьому війська Росії немають жодної можливості одночасно проводити відразу кілька операцій. Ми бачимо, наскільки не відповідають можливості армії РФ тим цілям, які перед ними поставив Путін», – наголосила Хейнс.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.