Розвідка оцінила ймовірність нового наступу РФ в Запорізькій області

Розвідка оцінила ймовірність нового наступу РФ в Запорізькій області

Війна Росії проти України / фото: Генштаб ЗСУ

Росія готує різні сценарії повторного наступу на Україну. Для того, щоб дезорієнтувати військове командування України, окупанти часом навмисно вкидають дезінформацію про нібито підготовку нових наступів, зокрема в Запорізькій області.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

За словами військового, є певні ознаки підготовки до наступу збройних сил Росії в Запорізькій області. Втім, це може бути відволікаючий маневр для наступу окупаційних військ на інших напрямках фронту. 

Раніше в ефірі телемарафону Андрій Юсов наголошував, що згідно з наказом президента РФ Володимира Путіна, новопризначений командувач окупаційних військ в Україні Валерій Герасимов повинен захопити Донбас у термін до березня місяця. 

“Все-таки ми можемо говорити про пріоритетний для рашистів напрямок – це Донбас. Чергові терміни, які Путін визначає вже для Герасимова, скажімо, як нового керівника війни проти України, – це мета захоплення Донбасу і формування там певної зони безпеки, вже до березня місяця”, – повідомив Юсов і додав, що головна мета Кремля – це знищення українців як окремого народу та нації, а також знищення України як незалежної держави.

Представник пресслужби військового відомства зауважив, що вся інформація щодо можливих наступів відслідковується, і з боку українських сил оборони проводяться відповідні заходи щодо попередження цього.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.