Розвідка оцінила шанси на перемогу України в 2023 році

Розвідка оцінила шанси на перемогу України в 2023 році

Війна в Україні / фото: rbc.ua

Українські збройні сили роблять все можливе, аби війна з Росією завершилася в цьому році і при цьому ми вийшли до кордонів 1991 року, звільнивши всі окуповані території. Але швидкість просування українських військ залежатиме від стабільної підтримки західних партнерів.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Corriere della Sera.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи закінчиться війна цьогоріч, Скібіцький виразив впевненість, що це можливо і назвав чинники, що на це впливають.

«Ми намагатимемося зробити все можливе, щоб війна закінчилася цього року. Це також залежить від того, як йтимуть справи в економічному плані в Росії і чи залишиться економічний тиск високим. Розраховуємо, що і підтримка міжнародного співтовариства для України залишиться такою сильною, як і зараз», – зазначив представник ГУР МО.

На думку секретаря РНБО Олексія Данілова у 2023 році в Україні буде наступальна війна. Про це свідчить зброя, яку повинні надати нам міжнародні партнери. При цьому він сказав, що після цього настане “війна справедливості та відплати”.

“2023 рік. Наступальна війна: БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, Patriot. І багато чого іншого – менш публічного й зовсім не публічного”, – повідомив Данілов на своїй сторінці у Facebook.

Про закінчення війни в 2023 році раніше говорив і очільник української розвідки Кирило Буданов. За його словами, хороших новин варто чекати у другій половині 2023 року або ближче до його кінця, а свої прогнози він робить на основі вже запущених процесів, які у майбутньому дадуть результат.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.