Розвідка назвала найближчу мету наступу окупантів на Донбасі

Розвідка назвала найближчу мету наступу окупантів на Донбасі

Російський окупант / фото: Слово та Діло

На Сході України продовжується активний наступ російських окупантів, які всіма можливими силами намагаються встановити повний контроль над Луганською та Донецькою областями. Вони намагаються поступово пересувати свої позиції далі на Сході і водночас намагаються утримувати ті рубежі на Півдні, які вони зайняли вже раніше. За рахунок того, що ЗСУ завдають по окупантам максимально точних ударів, ворог дещо розлютився і тепер для обстрілу українських міст використовує навіть ракети, які для цього зовсім не призначені.

Про це повідомляє Ministry of Defence.

Російські війська роблять чергові спроби для захоплення Вуглегірської АЕС, але вони не дають жодного результату. ЗСУ не лише мужньо захищають цей об’єкт, а й увесь час обстрілюють ворога, щоб завдати максимальних втрат. Навколо Краматорська та Сіверська знаходиться ворожа артилерія. Саме ці міста насамперед хочуть захопити окупанти.

Крім того, продовжується активний обстріл цивільної інфраструктури та мирних міст російською армією, але для цього застосовується зброя, яка призначена для зовсім інших цілей. Окупанти почали використовувати С-300 та С-400, які мають експлуатуватися для протиповітряної оборони.

Британська розвідка надала інформацію щодо того, що снаряди, що застосовуються, мають дуже маленьку боєголовку, тому не здатні зруйнувати укріплені конструкції. У свою чергу екіпажі С-300 та С-400, можливо, не проходили спеціального навчання для того, щоб завдавати дійсно ефективних ударів по цивільним цілям. Водночас стає очевидним те, що основна мета росіян у цій ситуації – це звичайний терор, тому вони й застосовують усі засоби, які є в їхньому розпорядженні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.