Розвідка Британії назвала причини небойових втрат армії РФ

Розвідка Британії назвала причини небойових втрат армії РФ

Російські солдати / фото: росзмі

Втрати армії РФ з початку повномасштабного вторгнення в Україну наближаються до 200 тисяч людей. Водночас значна частка витрат викликана небойовими причинами, а саме пияцтвом серед військових.

Про це у Твіттері повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

Смертність військових РФ у зв’язку із зловживанням алкоголю є однією з головних причин небойових втрат в армії противника. Як зазначають у відомстві, пияцтво загалом досить поширене серед росіян і воно тривалий час розглядалося як мовчазно прийнята частина військового життя, навіть під час бойових дій. Ситуація не змінилася і під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“Хоча Росія зазнала 200 000 втрат (загиблих або поранених – ред.) після свого повномасштабного вторгнення в Україну, значна меншість із них сталася через небойові причини”, – заявили у відомстві.

Водночас наприкінці березня російський новинний Telegram-канал повідомив про “надзвичайно високу” кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов’язаних з вживанням алкоголю серед розгорнутих російських військ”.

“Російські командири, ймовірно, вважають повсюдне зловживання алкоголем особливо шкідливим для боєздатності”, – наголосили у розвідці.

Серед інших причин небойових втрат, в розвідці називають неякісні тренування з поводженням зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди і кліматичні травми, такі як переохолодження.

За інформацією Генштабу ЗСУ з моменту повномасштабного вторгнення Росії українські захисники ліквідували 174 550 ворогів, з них 560 за минулу добу. ЗСУ також знищили близько 24 тисяч одиниць техніки противника.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.