Розкрито таємницю 2000-річного артефакту з Нортумберленда

Розкрито таємницю 2000-річного артефакту з Нортумберленда

Дерев’яний артефакт / фото: Newcastle University

У 1992 році під час розкопок у римському форті Нортумберленд археологи знайшли дивний предмет. Тоді вирішили, що це якесь пристосування для шиття. Але через деякий час вчені переосмислили його призначення. Виявилося, що це була секс-іграшка!

Про це повідомляє The Guardian.

Сьогодні вчені думають, що артефакт, якому приблизно 2000 років — це фалоімітатор. Його розміри приблизно такі ж, як і у чоловічого статевого органа, та й форма схожа. Поки що можна з упевненістю сказати, що це точно не було пристосування для шиття! Саме так його описали археологи, коли знайшли.

Старший викладач археології Ньюкаслського університету Роб Коллінз каже, що впевнений на 100%, — це була іграшка для сексуальних втіх. З якої причини в каталозі музею артефакт вказаний, як штопальний інструмент, він не знає. Можливо, людина просто посоромилась писати про таке.

Стародавні римляни були досить таки розкутим народом у багатьох сферах життя, в сексуальній в тому числі. На фресках і мозаїках епохи Стародавнього Риму вже багаторазово знаходили 2-3 вимірні зображення чоловічої гідності в ерегованому стані. При розкопках були виявлені і прикраси у формі статевих органів. Римляни любили зображати оголені тіла, а про оргії багатьох імператорів залишилося чимало згадок.

Довжина фалоса, який лежить в музеї 16 см, передбачається, що він був набагато більше, але частина його не збереглася до наших днів. Виконано предмет з деревини. Відомо, що він був виявлений випадково при розкопках в канаві з взуттям і аксесуарами для одягу.

Вчені вважали, що його використовували не тільки для плотських утіх. Можливо, це було знаряддя тортур або товкач в кулінарних цілях (у що слабо віриться).

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.