Розкрито секрети довголіття 118-річної черниці з Франції

Розкрито секрети довголіття 118-річної черниці з Франції

Люсіль Рандон / фото: Guinness World Records

Найстарша мешканка планети Земля померла у віці 118 років. Французька черниця не дожила до 119 дня народження трохи менш як місяць. І ось, стали відомі секрети довголіття Люсіль Рандон (так звали жінку).

Про це повідомляє France Presse.

Люсіль Рандон народилася в далекому 1904 році 11 лютого. У роки молодості жінка працювала гувернанткою, а в 41 вирішила піти в монастир. Вона 28 років пропрацювала черницею в лікарні міста Віші, там француженка допомагала сиротам і людям похилого віку.

У 2009 році сестра Андре (так називали жінку після того, як вона стала черницею) проживала в місті Турон. Її останнім притулком став будинок для людей похилого віку. Відомо, що вона перенесла коронавірус у 2022 році. Померла старенька без мук вночі уві сні.

Сказати чесно, журналісти часто запитували у черниці про її секрети довголіття, але та лише відповідала, що не має ніяких секретів. Француженка пережила багато труднощів у своєму житті, була дитиною війни.

Люди з близького оточення черниці кажуть, що вона ніколи не сиділа на дієтах. Так, жінка ретельно стежила за тим, що в її тарілці, але не обмежувала себе в улюблених стравах.

Є ще один маленький секрет, кожен день жінка випивала 1 келих червоного вина в прикуску з шоколадом. Ті, хто добре знав стареньку кажуть, що це був її ритуал, про який вона завжди пам’ятала.

Червоне вино-напій, який займає особливе місце в християнській релігії, адже це “кров Ісуса”. Може бути, саме вино надавало їй стільки життєвих сил.

Після того як Люсіль Рандон померла, найстарішою мешканкою планети стала Марія Барньяс Морера. Вона народилася в березні 1907 року і проживає в Іспанії теж в будинку для людей похилого віку, цікаво, в чому її секрет довголіття.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.