Російський пропагандист Соловйов готується після смерті до раю

Російський пропагандист Соловйов готується після смерті до раю

Соловйов / фото: dialog.ua

Один із найскандальніших представників російської пропаганди тележурналіст Володимир Соловйов активно підтримує війну в Україні з перших її днів. У своєму недавньому ефірі він закликав росіян не боятися смерті і висловив особисте сподівання, що його після смерті чекатиме рай.

Про це він заявив в ефірі своєї передачі “Вечір із Володимиром Соловйовим” на державному каналі “Росія 1”.

Пропагандист Володимир Соловйов закликав росіян не боятися смерті та сказав, що “життя сильно переоцінене”. 

Обговорюючи життя російських військових, відправлених на фронт в Україну, він наголосив, що не варто боятися того, що неминуче, і уточнив, що смерть “це закінчення одного земного шляху та початок іншого”. При цьому тележурналіст зазначив, що сам сподівається потрапити до раю.

“Життя сильно переоцінене. Навіщо боятися того, що неминуче? Тим більше, ми ж у рай потрапимо!” — заявив “рупор Кремля”.

Водночас Соловйов у своєму стилі підкреслив, що на фронті в Україні російські солдати нібито “чітко розуміють, за що вони воюють”.

Коментуючи подробиці вибуху в окупованій Макіївці, внаслідок якого в новорічну ніч було зруйноване училище разом із російськими військовими, Соловйов категорично висловився за введення смертної кари для винних у цій трагедії.

“Мені не здається, що залишити рукотворну трагедію в Макіївці без організаційно-правових наслідків буде правильним. […] Категорично необхідне введення смертної кари в прифронтовій зоні для посібників ворога, інформаторів, навідників та ін.”, – заявив Соловйов.

Як стало відомо, під час показу новорічного “Голубого огонька” російський пропагандист вперше назвав події в Україні війною, а не “СВО”, що в Росії заборонено законом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.