Російських вчителів навчать, як повідомляти учням про смерть батька на війні

Російських вчителів навчать, як повідомляти учням про смерть батька на війні

Російські військові / фото: Цензор.НЕТ

У школах Бєлгородської області до кінця 2022 року запровадять програму «Піклуємося разом» — ця ідея перемогла на конкурсі «Акселератор соціальних рішень». Основною темою проекту, запропонованого місцевими чиновниками, стане «Втрата єдиного годувальника». 

Про це повідомляє російське видання “Медиазона”.

Зазначається, що викладачів шкіл у рамках програми навчать, як повідомляти учнів про втрату батька та як поводитися, щоб не нашкодити при цьому дітям. Соціальних педагогів, психологів та класних керівників зобов’яжуть «ненав’язливо та дбайливо» підтримувати емоційний стан школярів, у яких загинув один з батьків. Саме їм чиновники відвели роль головних людей, хто підтримуватиме психічний стан дитини та допоможе вийти із стресу.

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков пояснив, що йдеться про запровадження у школах цифрового сервісу для психологічної допомоги учням, які втратили одного з батьків. 

“Ресурс збиратиме всю інформацію від моменту втрати батька до закінчення дитиною школи”, – сказав глава регіону.

Представники бєлгородської мінцифри планують запровадити програму «Піклуємося разом» до кінця 2022 року у всіх білгородських школах.

Видання повідомляє, що станом на 18 листопада, є підтверджена інформація про загибель на війні в Україні щонайменше 92 осіб з Бєлгородської області.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.