“Російський McDonald’s” вкрав логотип у виробника кормів для тварин

“Російський McDonald’s” вкрав логотип у виробника кормів для тварин

“Російський McDonald’s” вкрав логотип / фото: rbc.ua

Російська Федерація не вчиться на своїх помилках і все ще продовжує псувати свою і так погану репутацію на міжнародній арені. Якийсь час тому з’явилася інформація щодо того, що логотип мережі фастфуду в Росії «Смачно і крапка» виявився краденим. Варто зазначити, що саме ним було ухвалено рішення замінити американський McDonald’s. Насправді з’ясувалося, що логотип просто вкрали у відомій португальській компанії Matosmix, яка займається виробництвом кормів для тварин.

Найпершим почав говорити, що логотипи між собою схожі журналіст з України Денис Казанський. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі. У Росії замість Макдональдса почала функціонувати нова компанія швидкого харчування «Смачно та крапка». Журналіст провів власне розслідування та з’ясував факт чергової крадіжки. На цей раз жертвою стала компанія Matosmix, яка працює на території Португалії.

«Це може здатися жартом, але справді РФ вкрала логотип тієї компанії, яка виготовляє корми для тварин. Жодної антиросійської пропаганди в цьому випадку не потрібно. Вони чудово справляються самостійно», – пише Денис Казанський.

У соціальних мережах користувачі відзначили, що справді логотипи схожі між собою, адже у них застосовані практично ідентичні графічні елементи. Єдиною відмінністю у цій ситуації є пропорції логотипу, а також використані колірні рішення.

Звернути увагу потрібно на те, що виробник Matosmix також користується альтернативним рішенням щодо кольору. У цій ситуації воно ще більше схоже на те, що експлуатується «російським Макдональдсом». Ідентичним є навіть колір фону. Варто нагадати, що американська компанія McDonald’s залишила російський ринок незабаром після того, як відбулося повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.