Російські війська під Бахмутом деградували – ISW

Російські війська під Бахмутом деградували – ISW

Бої Бахмут / фото: 24 канал

Війська РФ в районі Бахмута більше не діють як ротні та батальйонні тактичні групи, а натомість деградували до невеликих груп від 10 до 15 військовослужбовців. Ймовірно це означає, що російський наступ під Бахмутом досяг кульмінації.

Про це йдеться у щоденному зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики порівняли становище російських військ у Бахмуті з ситуацією в Херсоні в серпні 2022 року. Тоді російські підрозділи так само деградували від ротних і батальйонних тактичних груп до окремих груп розміром у відділення, що об’єднує 10-15 військовослужбовців.

На той час зарубіжні експерти оцінювали використання російськими військовими груп розміром у одне відділення, як сигнал про те, що російський наступ у Херсонській області досяг кульмінації. Саме тоді ситуація у сухопутних силах РФ настільки погіршилася, що вони, ймовірно, більше не могли діяти достатньою чисельністю, щоб досягти значних успіхів.

“Повідомлення про використання російськими військовими груп розміром у відділення, ймовірно, є результатом тривалої виснажливої війни та свідчить про деградацію більших доктринальних формувань вище рівня взводу”, – вважають аналітики інституту.

В ISW вважають, що темпи просування російських збройних сил у районі Бахмута останнім часом уповільнилися через дефіцит особового складу і боєприпасів. Ймовірно, це завадить їм підтримувати високі темпи наступальних операцій на цьому районі найближчим часом. Експерти прогнозують, що швидкість просування Росії в районі Бахмута значно зменшиться, якщо незабаром не прибуде нове підкріплення та поставка артилерійських снарядів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.