Російські солдати страждають від голоду, – Арестович

Російські солдати страждають від голоду, – Арестович

Солдати РФ / фото: росЗМІ

Російські війська приблизно три місяці знаходяться на голодному пайку і почали використовувати у якості харчів недоторканний запас. Деякі мобілізовані отримують лише половину від норми продовольства.

Про це розповів Олексій Арестович в інтерв’ю журналістові Дмитрові Гордону.

По словам Арестовича, російські військові, особливо мобілізовані, вже близько трьох місяці голодують на фронті в Україні. Вони отримують лише 50-75% від відповідної норми продовольства. Деякі окупанти вже почали використовувати у щоденному раціоні харчі з недоторканого запасу.

“Ви знаєте, що російські війська приблизно вже місяці три на голодному пайку? Особливо мобілізовані. Тобто їм видають 50-75% від норми. А декому взагалі затримують. Ну, жерти нічого фізично”, — повідомив радник ОП.

Він додав, шо деякі військові вже їдять недоторканні запаси, наприклад, консервовану картоплю, яка є дорогим продуктом і призначена, перш за все, для годування екіпажів стратегічних підводних ракетоносців. Це може свідчити про те, в російській армії розпочали вилучення стратегічних запасів.

Арестович нагадав і про те, що росіяни багато чого вивозять з території Білорусі.

“Вони з Білорусі дуже багато вилучають, починаючи від снарядів, техніки й закінчуючи формою та продовольством. Російська армія просто голодує”, – заявив він.

Радник ОП висловив сумніви щодо того, чи може президент Росії Володимир Путін мобілізувати 5 млн осіб. За його словами, країна-агресор не зможе озброїти та нагодувати таку кількість військових.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.