Російські солдати готуються до здачі Криму

Російські солдати готуються до здачі Криму

Російські солдати / фото: ТСН

Поки в Кремлі ведуть підготовку до нового наступу на сході України, в окупованому Криму, а також на території Білгородської та Курської області РФ зводять фортифікаційні споруди. Самі ж солдати, що знаходяться на кримському півострові, вже не вірять в успіх “спеціальної військової операції” та в перемогу Росії.

Про це повідомляє 24 канал.

За даними джерел видання в українських спецслужбах, серед особового складу підрозділів, які Росія зосередила на території Криму, розповсюджуються чутки про те, що з півострова доведеться терміново тікати для збереження свого життя. Чималі загони мобілізованих та контрактників, які перебувають на території тимчасово окупованого Криму, не горять бажанням загинути за ідеї Путіна. Особливо з урахуванням чіткого усвідомлення невідворотної поразки Росії.

На солдатів російської армії вже не діють і запевнення замполітів в тому, що “СВО йде за планом”. Навіть у проросійсько налаштованої частини військовослужбовців з’являється розуміння, що у планах командування зовсім не було мобілізації та підготовки до ймовірних бойових дій у Криму та відбиття повітряних атак у Москві. 

Віра в успіх Росії на полі бою згасає на тлі знакових стратегічних поразок на Київщині, Харківщині та Херсонщині. Не додає оптимізму росіянам і той факт, що невдовзі Сили оборони України отримають більш потужну та далекобійну зброю. А це неодмінно призведе до посилення “довгої руки” ЗСУ та завдання нищівних ударів по логістичних тилах та командних пунктах у Криму. Всі ці фактори змушують росіян вже зараз продумувати можливості втечі з Криму до того, як ЗСУ знищать міст через Керченську протоку і на півострів увійдуть українські війська.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.