Російські пропагандисти вже готують підґрунтя для поразки у війні

Російські пропагандисти вже готують підґрунтя для поразки у війні

Соловйов / фото: dialog.ua

Кремлівська пропаганда вже потроху готує маси до поразки “другої армії світу” у війні з Україною. Втім, крах Росії, на їх думку, при цьому не відбудеться, бо “справжня поразка РФ неможлива через наявність в країні ядерної зброї”.

Про це говорили відомі російські пропагандисти на одному з останніх ток-шоу “Вечір з Володимиром Соловьовим”.

Першим про ймовірну поразку Росії заговорив відомий пропагандист, політик Сергій Міхєєв. За його словами, якщо Росія втратить окуповані після 24 лютого території, це не стане поразкою, і тим паче не означатиме знищення РФ.

“Припустимо, ми їх (українські території – ред.) повернули. Що далі? Це не є поразкою Росії, як вони собі це бачать. Ситуації можуть складатися зовсім по-різному. Все це, як не крути, не буде знищенням Росії. Не треба себе передчасно ховати. Не треба самим собі виписувати сценарій власного похорону”, – красномовно переконував Міхєєв і додав при цьому, що справжня поразка Росії буцімто неможлива, оскільки країна має ядерну зброю.

Міхєєв зауважив, що Росія переживала і більш важкі часи, тому й зараз її поразка неможлива. Знову ж таки, він повторив кремлівський наратив про “велику державу з ядерною зброєю”.

“Поразка Росії, як вони собі це бачать, взагалі неможлива! Неможливо в принципі! Навіть у часи найважчих смут, які виникали, в першу чергу, через внутрішні проблеми Росії, Росія врешті-решт вибиралася. А зовнішньої поразки Росії ніхто ніколи не зміг нанести. Не зможуть і зараз, враховуючи наявність у нас ядерної зброї”, – сказав Міхєєв.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.