Російські окупанти переходять до стратегічної оборони – ГУР

Російські окупанти переходять до стратегічної оборони – ГУР

Російські окупанти / фото: censor.net

Українські збройні сили знищили найбільш боєздатну частину російської армії. Проте ворог досі представляє небезпеку і здатний планувати тактичні операції, які спробує реалізувати.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

За словами Юсова, зараз російські війська переходять до стратегічної оборони, оскільки найбільш боєздатні частини армії РФ вже знищені на полі бою. Втім, противник досі залишається небезпечним і має можливості планувати та реалізовувати тактичні операції.

“Розпіарений “великий зимовий наступ”, який довго анонсувався, як ми бачимо, вже давно позаду, оскільки чергові задачі ворога провалені”, – сказав представник розвідки. 

Хоча противник і не має тих сил, що ми бачили у лютому минулого року, але це не  означає, що ворог розбитий або не несе небезпеки для України, зауважив Юсов.

“Є велика кількість живої сили, мобілізаційний потенціал, значна кількість техніки, нехай навіть часто застарілої. Але найбільш боєздатна частина російської армії знищена в Україні. Знищив її власне Путін, пославши у м’ясорубку”, — заявив співробітник ГУР.

Раніше Юсов назвав наступ росіян взимку цього року “великою мірою черговою пропагандистською аферою і ІПСО”.

“Великий наступ мав налякати і дезорієнтувати Україну, союзників, партнерів, але в результаті ключові події зосередились, як і повідомляла українська розвідка, на Донбасі. Завдання, які Кремль ставив перед окупаційним корпусом, — це вихід на адмінкордон і повна окупація повна Донецької і Луганської областей. Ми бачимо, що в черговий раз ці завдання і терміни провалені”, — повідомив Юсов в ефірі телемарафону на початку квітня.

Тоді ж представник ГУР зазначив, що на території України після 24 лютого 2022 року була знищена найкраща частина російської армії, новітні зразки техніки та озброєння.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.