Російська пропаганда вже готується до можливої здачі Херсона

Російська пропаганда вже готується до можливої здачі Херсона

Окупанти у Херсоні / фото: ТСН

Команда російського диктатора Володимира Путіна створила низку рекомендацій (методичок) для кремлівських пропагандистів, які повинні готувати росіян до того, що армія РФ може незабаром втекти з Херсона.

Про це повідомляє Оnline.ua із посиланням на видання Meduza.

Як вдалося дізнатися, в одній методичці пропонується розповідати, що для української влади вкрай важливий херсонський напрямок і тому Залужний буде кидати “десятки тисяч” солдат, щоб здобути тут перемогу.

Окрім того, вказано, що Херсон, мовляв, може стати пасткою для армії РФ, у якої не залишиться шляхів для відступу.

Противник хоче, щоб Херсон став пасткою для Росії, полем битви з десятком тисяч жертв. ЗСУ планують влаштувати теракт, зруйнувавши Каховську ГЕС. Підрив ГЕС може стати “пасткою” для наших бійців. У цьому разі будуть затоплені населені пункти з мирними жителями, наші військові опиняться в котлі і навіть не зможуть прийняти бій — їх просто змиє, — написано в методичці для кремлівських пропагандистів.

Окрім того, команда Путіна закликає держпропаганду цитувати виступ дипломата, історика і політолога, члена наукової ради при Раді безпеки РФ Анатолія Торкунова.

Останній нещодавно розповідав про Полтавську битву — і заявив, що до перемоги в ній Петро I “відходив до Полтави” і саме відступ зрештою привів до “перелому у війні”.

Як вдалося дізнатися виданню від своїх інсайдерів у Кремлі, рішення про відступ із Херсона Путін поки остаточно не ухвалив, а його команда вважає здачу Херсона “небажаним”, але “ймовірним” варіантом розвитку подій на фронті.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.