Росіяни вбили свого солдата, прийнявши його за “українського диверсанта”

Росіяни вбили свого солдата, прийнявши його за “українського диверсанта”

Солдат, якого вбили / фото: Сибір. Реалії

Окупаційні війська РФ застрелили свого солдата, оскільки прийняли його за українського диверсанта. Сім’я вбитого відмовляється вірити в офіційну версію загибелі, оскільки спочатку їм повідомили зовсім іншу причину.

Про це повідомляє Сибір. Реалії.

Дружній вогонь із летальними наслідками був зафіксований у Білгородській області. Російський військовий застрелив солдата-строковика Дениса Таскаева, оскільки прийняв його за диверсанта ЗСУ. Сім’я загиблого не вірить у трагічну випадковість.

Підозрюваного було затримано на місці. Слідчі озвучили офіційну версію: «Сталася плутанина, Таскаева прийняли за військовослужбовця України». Правоохоронні органи також повідомляють, що напередодні справді був вогневий контакт із українськими ДРГ, тож усі були «на взводі». Дениса Таскаева застрелив товариш по службі, коли він спускався в бліндаж.

Командир роти, в якій ніс службу вбитий строковик, повторює офіційну версію слідчих та відмовляється від додаткових коментарів. За словами одного з товаришів по службі Дениса Таскаева, їм заборонили обговорювати цю подію. Мати вбитого відкидає версію можливого конфлікту всередині роти, оскільки вона постійно була на контакті із сином і він їй нічого про це не говорив.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.