Росія збирається вивезти зерно з окупованих територій

Росія збирається вивезти зерно з окупованих територій

У РФ вирішили вивозити зерно із окупованих територій / фото: GMK Center

У Російській Федерації вирішили збільшити кількість сільської продукції. Для цього вони планують вивести із окупованих територій України зерно. Депутати Краснодара проголосували практично одноголосно за те, що із частини Херсонської області вивезти зерно, адже у багатьох російських регіонах катастрофічно не вистачає овочів та зернових культур. Причиною цього є санкції, запроваджені проти Росії західними країнами. Прийняте рішення відразу ж опубліковали на сайті Законодавчих зборів Красноярського краю, але згодом новину видалили.

«Примусова безоплатна конфіскація або експропріація надлишків зерна, отриманих минулого і цього року фермерами Херсонського регіону, стануть чудовою допомогою невеликим господарствам, а також деяким споживчим кооперативам.» – йшлося у зробленій заяві.

Володимир Зиранов, який обіймає посаду голови комітету, зазначив, що подібне рішення потім може бути застосоване і до деяких інших регіонів Росії. Такий підхід, за його словами, можна назвати повністю «економічно обґрунтованим». З російського ринку пішло дуже багато постачальників добрив та насіння. Крім того, зросли у кілька разів витрати на електрику та тепло для того, щоб можна було виростити свої власні фрукти та овочі.

Після того, як вдасться «досягнути поставлені цілі за допомогою спецоперації» в Україні, окупанти збираються вивозити різноманітну продукцію з усіх інших окупованих регіонів, які розташовані на півдні України.

Варто зазначити, що 27 квітня почала з’являтись інформація щодо того, що вже у травні РФ збирає проводити «референдум» у Херсонській області. На ньому прийматиметься рішення про створення ХНР – Херсонської народної республіки. Додатково на території ОРДЛО планують провести голосування про входження регіону до складу Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.