Росія втратила у боях за Бахмут до 30 тисяч бійців – The Guardian

Росія втратила у боях за Бахмут до 30 тисяч бійців – The Guardian

Бої за Бахмут / фото: delfi.lt

Ескалація бойових дій під Бахмутом призводить до численних втрат серед російських окупантів. Західні офіційні особи наводять цифру у 30 тисяч росіян, які загинули при спробі захопити місто.

Про це повідомив журналіст The Guardian Деніел Саббаг.

Журналіст зазначає, що російські загарбники у численних спробах захопити Бахмут вже втратили значну частину своїх сил.

“Росія втратила від 20 000 до 30 000 осіб при спробі взяти Бахмут”, – такі цифри називають західні офіційні особи на умовах анонімності.

Саббаг додає, що співвідношення вбитих і поранених може бути більше, ніж один до трьох. За словами журналіста, жодної еквівалентної цифри для українських захисників не наводять, окрім “менше”. Хоча є заяви про п’ятьох росіян на одного українця і навіть більше.

За словами журналіста, битва за Бахмут “цілком може тривати ще місяць”, або ж “українці можуть ухвалити рішення піти протягом тижня”. 

За інформацією екс-командира полку “Азов”, майора ЗСУ Максима Жоріна в сьогоднішньому ефірі телеканалу “Еспресо, збройні сили України тримають позиції на Бахмутському напрямку, незважаючи на величезну кількість штурмів щодня.

“Кожного дня ми намагаємось утримувати позиції, відбивати божевільну кількість штурмів та атак з боку ворога. Бійці ЗСУ постійно перебувають під артилерійськими й авіаційними обстрілами. Складна ситуація залишається на лівому фланзі, тобто на північ від Бахмута. Ситуація критична, але контрольована”, – зазначив Жорін.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.