Росія відправила до Харківської області 18-річних строковиків

Росія відправила до Харківської області 18-річних строковиків

Російські окупанти / фото: poglyad.tv

Після того, як ЗСУ прорвали оборону на Харківському напрямку, Російська Федерація почала страшенно панікувати і намагатися прикрити всіма можливими способами ті дірки, що утворилися на фронті. Вирішити проблему вони намагаються звичним шляхом – використовуючи для цього «гарматне м’ясо».

Про це повідомляє 24 канал.

Українські спецслужби надали інформацію щодо того, що російські генерали почали приймати дуже дивні рішення у спробах зупинити просування ЗСУ у бік Ізюма. Через те, що рішення не тільки відверто хибні, а й вкрай дурні, окупанти дуже швидко втрачають свою силу.

Звернути увагу варто на те, що бойові дії на Харківщині стали більш активними наприкінці літа. Тоді українські захисники почали активно знищувати ворожі склади із боєприпасами. Додатково знищувалася протиповітряна оборона РФ і розпочалася підготовка до стрімкого прориву ворожої лінії оборони.

Командування противника припускало, що дуже скоро ЗСУ завдадуть удару, але при цьому відверто ігнорувало всі загрози. Загарбники вважали, що найближчим часом жодних дій Україна для деокупації Харківської області не виконуватиме. Це спричинило те, що російська армія не тільки була змушена розпочати хаотичний відступ, але ще й зазнала величезних втрат живої сили.

Усього за тиждень активних битв на Харківському напрямку Росія втратила щонайменше 1500 бійців. Ще близько трьох тисяч отримали поранення різного ступеня важкості. Дуже багато окупантів вирішили здатися в полон, адже чудово розуміли, що вижити їм не вдасться.

Для того, щоб за лічені дні не відбулося обвалення фронту, Генштаб РФ почав перекидати резерви на Харківський напрямок. Туди відправили 18-річних строковиків, які тільки-но прийшли служити. Багато хто з них не погоджувався воювати і не укладав жодних контрактів. Через те, що такі військові не мали ніякої підготовки, ЗСУ розбили їх буквально в перші ж дні контрнаступу. При цьому командування заборонило збирати тіла вбитих строковиків, адже вони не були в зоні бойових дій. Імовірно, родичам убитих видадуть папірець про те, що під час навчань вони безвісти зникли.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.