Росія відправляє знову на фронт поранених і недолікованих бійців

Росія відправляє знову на фронт поранених і недолікованих бійців

Солдат РФ: фото: GettyImages

В Росії зафіксовані непоодинокі інциденти відправки солдатів на війну в Україну після тяжких поранень та без проходження рекомендованої реабілітації. Через це деякі бійці можуть стати інвалідами.

Про це пишуть російські ЗМІ, посилаючись на заяву члена російської Ради з прав людини (далі – РПЛ) Ольги Демичової.

“Ми дізналися про ситуацію, в якій бійці, які отримали високотехнологічну медичну допомогу з рекомендаціями щодо реабілітації та лікування, замість реабілітації були одразу відправлені на фронт”, – заявила Демичева і додала, що РПЛ отримала повідомлення про подібні випадки в Донецькому травматологічному центрі та в одній із лікарень у Москві.

За словами представниці РПЛ, через таку недбалість здоров’я військовослужбовців може погіршитися, а деякі ризикують стати інвалідами. Втім, Демичева запевнює, що над вирішенням цієї проблемою вже триває робота.

“Лікарі просять мене розібратися із ситуацією, коли недолікованих пацієнтів замість реабілітації відправили до частини. Такого бути не повинно”, – сказала Ольга Демичова.

За інформацією Луганської ОВА, на території області окупанти переобладнують під шпиталі останні цивільні лікарні.

Зазначається, що на захопленій ворогом території не залишилося жодного міста, де значну кількість місць в лікарнях не займають військові РФ. А подекуди і всі. Черговою жертвою загарбників стала лікарня у Вознесенівці (колишньому Червонопартизанську).

Більше того, як повідомляють у Центрі національного спротиву, окупанти, аби дискредитувати ЗСУ, можуть обстріляти одну з лікарень області, де ще є цивільне населення, наголошує Луганська ОВА.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.