Росія відправляє мобілізованих на передову без підготовки

Росія відправляє мобілізованих на передову без підготовки

Мобілізація в Росії / фото: ВВС

Резервістів, які були призвані на військову службу у зв’язку із оголошеною в Росії «частковою» мобілізацією, відправляють на передову до Херсонської областi та Донбасу практично без підготовки.

Про це повідомляє ISW.

За словами аналітиків, командування Західного військового округу збройних сил Росії перекидає мобілізованих резервістів на лінію фронту до Херсона, а також Донецької та Луганської областей, без підготовки.

Відомо, що мобілізовані росіяни, які не пройшли попереднє навчання, були відправлені до частин 147-го артилерійського полку 2-ї мотострілецької дивізії, які розташовуються на території Херсонської області з кінця серпня.

Також є докази, що підтверджують перекидання нещодавно мобілізованих солдатів, навчання яких тривало один день, на Донбас. Відправлені на передову бійці були зараховані до лав 3-ї мотострілецької дивізії Західного військового округу 237-танкового полку, що знаходиться у Валуйках Білгородської області.

Інститут вивчення війни (ISW) зазначає, що мобілізовані росіяни, підготовка яких тривала не більше одного-двох днів, навряд чи стануть тією силою, яка зможе зміцнити позиції окупантів на півдні та сході України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.