Росія спланувала вбивство полонених в Оленівці – Цимбалюк

Росія спланувала вбивство полонених в Оленівці – Цимбалюк

Вбивство полонених в Оленівці / фото: informnapalm

Україна змогла зібрати достатню кількість доказів того, що масове вбивство військовополонених в Оленівці було сплановано та продумано заздалегідь Російською Федерацією. Ця версія була підтверджена не лише численними супутниковими знімками, а ще й експертами. Фахівці стверджують, що приміщення підірвали зсередини та для цього використовували термобаричні снаряди.

Про це повідомляє УНІАН.

Про те, що є багато доказів того, що РФ все ретельно спланувала, розповів під час спеціального засідання Постійної ради ОБСЄ представник України при міжнародних організаціях у Відні Олег Цимбалюк. Він додав, що Кремль продовжує скоювати військові злочини і весь цей час намагається прикритись ОРДЛО.

Є багато доказів, що ситуація в Оленівці насправді була спланованим масовим вбивством тих полонених, які знаходилися під захистом міжнародного права. Крім того, було опубліковано численні відео тортур українських захисників, знущання з них. Це говорить про те, що Росія неймовірно жорстока і не бачить жодних меж розумного», – каже Цимбалюк.

Дипломат наприкінці своєї промови додав, що немає жодної різниці між російськими солдатами, які вбили в Оленівці військовополонених і дипломатами РФ, які нікого не соромлячись кажуть, що потрібно вішати всіх українців, що потрапили в полон. Це порушує будь-які права людини і вимагає не тільки негайного та рішучого міжнародного засудження. Обов’язково потрібно якнайшвидше закликати до відповідальності всіх, хто має хоч якесь відношення до військових злочинів Росії.

Нагадаємо, що вночі 29 липня в Оленівці, що на Донеччині, пролунав гучний вибух на території виправної колонії. Внаслідок цього була повністю знищена та будівля, в якій знаходилися військовополонені, вивезені окупантами з «Азовсталі».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.