Росія примусово мобілізує чоловіків на Луганщині

Росія примусово мобілізує чоловіків на Луганщині

Мобілізація / фото: 5 канал

Окупанти на загарбаних землях проводять примусову мобілізацію задля поповнення втрат у своїх підрозділах. А ще росіяни потягом останніх тижнів проводять рейди у закладах освіти з метою виявлення та знищення української літератури.

Про це повідомляє Генеральний Штаб Збройних Сил України.

Стало відомо, що на території тимчасово окупованої Луганської області росіяни посилено проводять примусову мобілізацію та збільшили кількість патрулів. 

“З метою поповнення некомплекту особового складу ворожих підрозділів, що діють на Сєвєродонецькому напрямку, на тимчасово окупованій території Луганської області посилено заходи примусової мобілізації. У місті Красний Луч збільшилася кількість патрулів, які перевіряють документи у чоловіків, вручають повістку та відвозять до пункту збору мобілізованих”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на тимчасово зайнятій території Луганської області протягом  останніх 2 тижнів російські окупанти проводять обшуки у закладах освіти. 

“Метою є виявлення та знищення книжок українською мовою та матеріалів, що містять символіку України”, – зазначається у зведенні.

За минулу добу підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 3 пункти управління та 3 райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки окупантів. 

Загалом, станом на шосту ранку 11 грудня загальна кількість ліквідованого особового складу сягає 94140 чоловік. Орієнтовні втрати противника за минулу добу – 380 військових.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.