Росія планує змінити цілі ракетних атак — ГУР

Дата:

Запуск ракети / фото: DW

Зимові атаки ворога не змогли зруйнувати українську енергосистему і залишити українців без тепла та світла. Хоча енергетичні об’єкти й досі залишаються мішенню для армії РФ, але основною ціллю можуть стати військові об’єкти і концентрація наших військ.

- Реклама -

Про це в інтерв’ю РБК Україна повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

За словами військового, російська армія під час майбутніх ракетних атак планує бити по військових об’єктах, а не по об’єктах енергетики. В фокусі особливої уваги ворога знаходяться також логістичні маршрути, місця розміщення техніки.

“Давайте візьмемо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч з 17 на 18 березня та в ніч з 21 на 22 березня. Потрапили в бази пально-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі і ще були влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, що знаходиться в пунктах дислокації”, – зазначив Скібіцький.  

- Реклама -

Представник ГУР підкреслив, що наймасштабніші ракетні атаки України з боку Росії, відбувалися в зимовий період і виявилися в кінцевому підсумку неефективними, адже не змогли зруйнувати українську енергосистему.

“Це завдяки нашим енергетикам, Збройним силам, військам протиповітряної оборони, а також завдяки скоординованій роботі всіх міністерств та відомств. Тому росіяни зараз будуть дещо переорієнтувати напрямки нанесення ударів. Це можуть бути і військові об’єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань”, – допускає Скібіцький.

На думку представника розвідки, у росіян є наміри бити і по тим об’єктам критичної інфраструктури, які впливають на розвиток нашої держави. Це можуть бути нафтопереробні підприємства та підприємства оборонно-промислового комплексу, зазначив Скібіцький.

Гончаренко Людмила
Гончаренко Людмила
Вища освіта КНУБА (2005 рік). До 2013 року працювала в банківській системі, а потім змінила сферу діяльності на копірайтинг. Працювала редактором стрічки новин на сайтах “ЕкоПолітика”, “TrueUA”, “Межа” та ін. В листопаді 2022 року приєдналась до команди “Новин Планети”. Пошук та написання цікавого контенту для читача — не робота, а моє хобі.

ПОДІЛИТИСЯ ПОСТОМ:

Підписатися

Останні публікації

Ще новини
Пов'язані

Наступ РФ на Донбасі: чому стратегічний резерв у 20 тисяч не допоможе армії Путіна

Російське командування готується кинути в бій 20 тисяч солдатів...

Бої на Харківщині: в ISW розповіли, де росіяни готують новий масштабний прорив

Ситуація на східному фронті залишається вкрай динамічною. Незважаючи на...

Путін кидає в бій стратегічні резерви: втрати РФ перевищують темпи мобілізації

Російська армія зіткнулася з критичною нестачею живої сили на...

Танкістів кидають у «м’ясні» штурми: в ISW розкрили критичні проблеми армії РФ з піхотою

Російська окупаційна армія зіткнулася з настільки гострим дефіцитом живої...