Росія планує створити «Кримський округ» на окупованих територіях

Росія планує створити «Кримський округ» на окупованих територіях

Рогозін і Путін / фото: РБК Україна

Керівництво Російської Федерації хоче створити новий федеральний округ, до складу якого мають увійти території України, окуповані російськими військами.

Про це повідомляють «Ведомости» з посиланням на співрозмовника в Раді Федерації РФ і близьке до “уряду Криму” джерело.

Російські ЗМІ пишуть, що після закінчення «референдумів», що відбуваються на тимчасово окупованих територіях України, уряд РФ збирається оголосити про створення Кримського федерального округу. До його складу увійде Кримський півострів, а також Луганська, Донецька, Запорізька та Херсонська область.

За словами джерел, близьких до апарату президента РФ, головою нового округу може стати Дмитро Рогозін, який раніше був генеральним директором “Роскосмосу”. Це рішення буде ухвалено найближчим часом. Створення Кримського округу пояснюється ситуацією, що склалася довкола так званих референдумів. На думку джерела інформації, керувати новими територіями повинна людина, яка має велику вагу в політиці.

Інше джерело, також пов’язане з адміністрацією Росії, заявило, що Рогозіна швидше за все призначать на цю посаду, оскільки після того, як він перестав бути гендиректором «Роскосмосу», його так і не призначили на федеральну посаду.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.