Росія готує теракт на білоруській АЕС – розвідка

Росія готує теракт на білоруській АЕС – розвідка

Білоруська АЕС / фото: DW

Російські спецслужби планують провести провокації на об’єктах критичної інфраструктури в Білорусі. Катастрофа може статися на території, що межує з кордонами країн ЄС та України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

ГУР інформує, що найближчим часом на території Білорусі заплановано проведення низки терактів – штучно спровокованих техногенних катастроф на об’єктах критичної інфраструктури. Місцями проведення «інцидентів», ймовірно, будуть території, що межують з кордонами країн ЄС та України, зокрема гродненської та брестської областей. 

Розвідка вважає, що однією із пріоритетних цілей “спецпроєкту” може стати білоруська атомна електростанція «Островець», на якій вже відбулось кілька серйозних аварій одразу після запуску в роботу в 2020 році.

“Відповідальними за теракти традиційно призначать громадян країн НАТО та України, які начебто будуть перевдягнені у білоруську військову форму”, – йдеться у повідомленні.

ГУР МОУ наголошує, що таким чином Росія хоче прискорити втягування білоруської армії у війну в Україні на боці окупантів. А також створити необхідну для кремля суспільну думку в білоруському суспільстві.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.