Робота викладачем англійської онлайн — найкращі умови та круті моживості

Робота викладачем англійської  онлайн — найкращі умови та круті моживості

Онлайн-освіта — це класний спосіб здобути спеціальність. Але мало хто говорить ще про одну сторону цієї медалі: можливість викладачам влаштуватися на роботу із високою зарплатнею. Якщо ви шукаєте роботу в інтернеті вчителем англійської мови, тоді Englishdom вам у цьому допоможе. Просто оберіть розділ «викладач англійської онлайн вакансії» та ознайомтесь із пропозиціями.

Сьогодні у команді цієї мережі понад 900 викладачів із різних країн. Завдяки інтернетові, у школі навчаються та викладають люди з України, Казахстану, Туреччини, Канади, США, Вірменії та інших країн.

Як почати працювати у команді талановитих вчителів

Процес прийому на роботу схожий на ті, що відбуваються і в інших командах, тільки проходить він комфортніше. По-перше, обов’язковим є онлайн-співбесіда. Такий формат має свої переваги. Людина може обрати для себе, де їй зручно проходити співбесіду та заздалегідь підготуватись (створити комфортний простір, продумати свій зовнішній вигляд). Доведено, що на реальних співбесідах у кабінетах компаній людина нервує та легко може завалити діалог із компанією.

Далі викладачу дають доступ до матеріалів із роботою у команді Englishdom. Наступний крок — пробний урок. Після цього йде знайомство із куратором і далі людина повноцінно інтегрується в роботу.

Чому варто приєднатись до команди та почати викладати онлайн

Перш за все — така робота є цікавим досвідом. Також не можна не відзначити і той факт, що під час пандемії коронавіруса, а потім через початок війни інтернет дав багатьом можливість працювати та навчатись. Але компанія також пропонує кожному:

  • Гарний дохід та зарплатню 1000 доларів у місяць.
  • Е змога обрати для себе тип занятості, наприклад мами можуть легко обрати не повний робочий день та поєднувати родину і кар’єру.
  • Стабільний потік студентів.

Тут ніколи не буває сумно чи нудно. Тому якщо є бажання приєднатись до великого та дружного колективу, вже зараз можна перейти до розділу із вакансіями.

Вище згадувалось про будування кар’єри . Це не просто слова, адже викладачі Englishdom завжди проходять нові курси, підвищують свій рівень знань та отримують міжнародні сертифікати. Таким чином можна вирости від вчителя до фахівця з іноземних мов міжнародного рівня. Можна стати куратором та приймати на роботу людей, або методистом. Всі можливості надаються для того, щоб кожна людина відчувала себе впевнено.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.