Робота для водіїв в Івано-Франківську у кращій компанії України

Робота для водіїв в Івано-Франківську у кращій компанії України

Для водіїв в Івано-Франківську є відмінний сервіс Bolt, який допоможе отримати роботу. Сервіс сучасний, націлений на комфортні умови для водіїв і пасажирів. Тому, якщо потрібна робота водієм в Івано-Франківську, можна отримати її тут. Разом зі стабільністю водій отримує достойний рівень заробітної платні та адекватний робочий графік.

У 2016 році сервіс отримав нагороду, як «Найкращий роботодавець України». Сьогодні компанія продовжує утримувати свої лідерські позиції завдяки чесному підходові до організації праці.

Трохи інформації про сервіс Bolt

Понад 1750 водіїв працюють в компанії  BOLT. Логічно, що сервіс має всі шанси отримати звання «автопарк №1 в Україні». Тут піклуються про водіїв, а клієнт не завжди правий. Наприклад, невігласів, можуть відправити до  чорного списку, і вони більше ніколи не зможуть користуватись послугами таксі чи перевезень. Також хочеться окремо поговорити про «фішки», які отримують тут водії, а саме:

  • знижки до 20% на пальне;
  • авто у власне користування до 30 км.

В обов’язки водія входить виконання плану поїздок, контроль за станом та чистотою автомобіля, ввічливість до пасажирів. Також водії отримують стабільну роботу, відпрацьовуючи на місяць 22 обов’язкові зміни. Оплата також достойна, на сайті є калькулятор за допомогою якого можна вирахувати рівень зарплатні (умовний, в реальному житті він часто вищий за наведені цифри).

Вже давно пора відходити від залізного брухту, на якому неможливо безпечно пересуватись по дорозі. Жодних «жигулів», та автівок, від яких несе духом «радянщини». Тільки сучасні комфортні авто, у яких приємно та зручно.

Bolt прекрасно розуміє, що для підтримання автомобіля у прекрасному стані, його потрібно обслуговувати, як слід. Тому обслуговування власники авто можуть отримати на партнерському СТО, де ціни значно нижчі, а шиномонтаж взагалі безкоштовний. У деяких випадках компанія забезпечує безоплатний ремонт.

Як розпочати співпрацю

Щоб почати працювати у цьому сервісі водій має заповнити анкету на сайті.  У компанії є деякі вимоги. Наприклад, необхідно мати смартфон та безлімітний інтернет, посвідчення категорії В, а також досвід за кермом від 3 років. Якщо людина раніше не працювала у таксі, нічого страшного. Усьому можна навчитись.

На роботу приймають без ейджизму та сексизму. Головне, щоб людина хотіла працювати та вміла гарно спілкуватись із клієнтами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.