РФ визначила нові цілі для ударів по Україні – британська розвідка

РФ визначила нові цілі для ударів по Україні – британська розвідка

Війна в Україні / фото: ВВС

Майже тиждень в офіційному інфопросторі України не повідомляється про удари БПЛА з боку Росії. Це може свідчити про те, що іранські дрони-камікадзе у військових РФ або закінчилися, або в дефіциті. Втім російське командування шукатиме альтернативні можливості поповнення запасів літальних апаратів, бо має намір атакувати медичні заклади України.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Відзначається, що починаючи з вересня Росія запустила проти України сотні безпілотних літальних апаратів (БПЛА) іранського виробництва.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону поінформував, що станом на 9 листопада російські терористи випустили по Україні понад 400 іранських дронів Shahed-136, більша частина з яких була знищена силами ППО.

Дотепер Росія використовувала цей вид літальної зброї проти тактичних військових цілей і української електромережі. Нині ж британська розвідка повідомляє, що плани військового командування РФ змінюються і під загрозою обстрілів можуть опинитися передусім медичні установи.

«Росія в основному використовувала цю зброю проти тактичних військових цілей і української електромережі. Однак нещодавно російське командування, ймовірно, також захотіло, щоб БПЛА іранського виробництва віддавали пріоритет медичним закладам як можливим об’єктам і завдавали по них ударів», – йдеться в повідомленні. 

Активна військова кампанія із використання безпілотників, на думку британської розвідки, може свідчити про бажання Росії компенсувати гостру нестачу крилатих ракет. Проте такий підхід є недалекоглядним, адже більшість запущених БПЛА була виявлена і вчасно нейтралізована ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.