РФ витрачає в Україні боєприпаси швидше, ніж виробляє — розвідка США

РФ витрачає в Україні боєприпаси швидше, ніж виробляє — розвідка США

Окупанти / фото: росЗМІ

Російські війська в Україні витрачають боєприпаси швидше, ніж оборонна промисловість країни здатна їх замінити. Проте це не впливає на риторику Кремля і політичні цілі Путіна залишаються незмінними.

Про це повідомила директорка Національної розвідки США Евріл Хейнс виданню NBC News. 

“Росія витрачає боєприпаси “досить швидко”, що змушує Москву шукати допомоги в інших країнах, включаючи Північну Корею”, — зазначила Хейнс. Також вона вважає, що президент РФ був “здивований” слабкою дією своїх військових, втім його політичні цілі у війні залишаються незмінними.

Щодо питання, як швидко Росія витрачає боєприпаси, директорка не назвала точні цифри, але підтвердила, що це відбувається “досить швидко і це дійсно вражає”. 

Нещодавно Пентагон заявив, що Росія випускає 20 000 артилерійських снарядів на день, незважаючи на те, що зазнала серії невдач на полі бою. Повторюючи попередні заяви офіційних осіб адміністрації Байдена, Хейнс сказала, що РФ витрачає високоточні боєприпаси навіть швидше, ніж свої звичайні боєприпаси.

“Ми вважаємо, що вони не здатні самостійно виробляти те, що вони витрачають на цьому етапі”, – наголосила Хейнс.

Повідомляється, що раніше адміністрація Байдена заявляла про звернення Росії до Північної Кореї з метою забезпечення додаткового постачання артилерійських боєприпасів. Хейнс сказав, що обсяг допомоги Північної Кореї здається обмеженим, але розвідувальна спільнота продовжуватиме уважно стежити за цим.

“Ми зазначили, що фіксували певні рухи, але на даному етапі їх було небагато”, – сказала вона про роль Північної Кореї.

Втім, нестача боєприпасів – це лише одна з проблем, що стоять перед російською армією. За словами Хейнс, не менше вагомими наразі є проблеми з логістикою та моральним духом росіян. Саме тому, розвідка США “досить скептично” ставиться до поновлення активних бойових дій навесні наступного року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.