РФ вивела в Чорне море новітній фрегат “Адмірал Макаров”

РФ вивела в Чорне море новітній фрегат “Адмірал Макаров”

Фрегат «Адмірал Макаров» / фото: Цензор.нет

Російська Федерація вважае, що необхідно посилювати власне угруповання кораблів, розташованих у Чорному морі. Саме тому до них додатково було виведено найновіший фрегат окупантів, який отримав назву «Адмірал Макаров».

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”

Раніше Росія утримувала в Чорному морі всього сім великих кораблів десантного типу та два ракетні. Тепер же з Севастополя до них був направлений один із найновіших кораблів, що входять до чорноморського флоту – «Адмірал Макаров».

Сергій Братчук, який обіймає посаду речника Одеської ОВА, зазначив, що на сьогоднішній день у Чорному морі спостерігається маневрування, а також перегрупування сил чорноморського флоту. Їхні ряди поповнив ще один фрегат нового зразка. При цьому речник ОВА Одеської області зазначив, що сподівається на те, що цей корабель піде за крейсером «Москва» і попрямує за вказаним курсом.

Оперативне командування Південь говорить про те, що не можна виключати ймовірність завдання додаткових ракетних ударів по всій території України. Причиною цього є те, що фрегат “Адмірал Макаров” має для цього потрібне озброєння. Варто відзначити, що військовий корабель РФ належить до числа абсолютно нових і входить до сторожових суден далекої морської зони.

Його заклали наприкінці лютого 2012 року на суднобудівному підприємстві «Янтар», що знаходиться на Балтійському морі. Спустили на воду лише у вересні 2015 року. У 2017 році було ухвалено рішення додати фрегат до складу військового флоту російської федерації. «Адмірал Макаров» обладнаний протичовновим та мінно-торпедним озброєнням. Додатково на ньому є ракети, призначені для ураження наземних цілей. До них увійшли також крилаті ракети, що нагадують «Калібр».

Після того, як ЗСУ затопили крейсер “Москва”, саме фрегат “Адмірал Макаров” стане черговим флагманом чорноморського флоту РФ. При цьому “Москва” належала до першого рангу, а новий фрегат вже до другого і може витримати менший вантаж і розрахований на екіпаж, який втричі менший. Крім того, озброєння не настільки потужне, як на крейсері.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.