Резніков розповів, коли Україна може отримати ППО Patriot

Резніков розповів, коли Україна може отримати ППО Patriot

Резніков / фото: ВВС

Якісні системи протиповітряної оборони, на кшталт американських Patriot, наразі є найбільш необхідними для захисту неба над України. Є підстави стверджувати, що невдовзі таке озброєння надійде до ЗСУ.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков в CNN.

Міністр наголосив, що збройні сили України потребують більше сучасної зброї, насамперед, мова йде про системи протиповітряної оборони.

“Ця система є дорогою і розроблена з урахуванням високого ступеню складності. Я вважаю, що Patriot може з’явитися на нашому полі бою, але вже на наступному етапі”, – наголосив Резніков.

Впевненість у надходженні до України систем Patriot висловив днями радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. 

“Це все об’єктивно буде на нашій території через 2 тижні, місяць, 2 місяці. Все в тому обсязі, який нам потрібно, у нас буде. Включаючи ракети певних дальностей, снаряди певних калібрів тощо. Чому? Тому що гляньте на логіку того, що роблять наші партнери. Їм складно ухвалити певні рішення одразу. Проте вони змінили ідеологію війни. Вони чітко розуміють, якого типу війна йде, що таке Росія і чому не потрібно більше грати в “гру 2014 року”, – заявив він, і підкреслив, що західні партнери щиро вірять у те, що Україна має перемогти.

Американський зенітний ракетний комплекс Patriot створювався як універсальний засіб протиповітряної оборони на середніх і великих висотах. Зараз ЗРК Patriot вважаються найкращим у світі засобом ППО через здатність дійсно “закрити небо”. Лише 4 ЗРК Patriot вистачить, щоб вберегти велике місто. Ще однією перевагою ЗРК Patriot є наявність дуже чутливих радарів, здатних виявляти цілі від найменших до найбільших.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.