Ремонт iPhone

Ремонт iPhone

iPhone ー популярний пристрій серед користувачів мобільних гаджетів. Смартфони Apple відомі своїми процесорами, модулями камер, яскравими екранами, які стійкі до подряпин.

В наших руках не просто девайс для здійснення дзвінків. Тепер це: мобільний банкінг, персональний помічник та домашній кінотеатр.

зараз дуже складно уявити собі активного користувача без телефону з добре впізнаваним яблучком на задній панелі.

Попри численні переваги, ці смартфони іноді потребують професійної допомоги. При цьому важливо не помилитися з вибором сервісного центру. Адже, віддаючи пристрій майстрам, розраховуємо на професійний ремонт iPhone і якісний сервіс.

Для смартфонів Apple характерна висока якість матеріалів. Вони ー надійні, міцні, але чутливі до ударів і падіння. Найбільш вразлива запчастина ー дисплей. Глянцева скляна поверхня майже не захищена від ударів. Тому радимо придбати захисне скло та чохол, для того, щоб убезпечити улюблену техніку від сколів та подряпин. Спеціалісти сервісного центру AppleFix мають великий практичний досвід в області заміни скла, тачскріну та повністю деталі в сборі.

Ще один важливий елемент айфонів ー корпус, який з часом втрачає привабливість. Деякі користувачі часто носять свій гаджет без чохла, тому потім, через активну експлуатацію, по боках з’являються сколи, подряпини, інколи злазить покриття рамки корпусу. Для того, щоб ваш смартфон знову виглядав як новий, майстри СЦ запропонують повну заміну корпусу.

Вода і пил згубно впливають на роботу будь-якого електронного пристрою. iPhone ー не виключення. Рідина потрапляє всередину корпусу й може вивести з ладу як і материнську плату, так і акумулятор, динаміки. Важливі мікросхеми починають окислюватися під дією вологи. Тому важливо вчасно принести до сервісного центру AppleFix в Києві. Майстри з ремонту проведуть попередню діагностику пристрою і запропонують процедуру відмиву.

Після падіння телефону може вийти з ладу камера. Проявляється недолік таким чином: відсутнє фокусування на предметах під час зйомки при сонячній погоді, зображення виходить не чітке. В цьому випадку допоможе першочергово ー професійне тестування пристрою перед здачею в ремонт і повна заміна комплектуючої, якщо в цьому виявилася потреба. Достовірну інформацію ви можете отримати, звернувшись до сервісного центру AppleFix у Києві. Також радимо відвідати сайт https://applefix.ua/uk/ де можете замовити послугу “діагностика пристрою” і після того, як ви залишите заявку, з вами зв’яжеться менеджер і проконсультує перед візитом безпосередньо в СЦ.

Окремої уваги заслуговує процедура заміни акумуляторної батареї. Ми неодноразово зауважували, що ця деталь з часом зношується і втрачає свою ємність. Це цілком нормальний стан для подібної комплектуючої. В цьому випадку все доволі просто ー заміна АКБ. Цю роботу краще довірити висококваліфікованим спеціалістам, які пройшли відповідні курси з підвищення кваліфікації.

Деякі користувачі вирішують виконувати ремонт вдома. Якщо ви впевнені у власних силах, то можете сміливо наважуватися на заміну деталей, але пам’ятайте, що необхідно відповідально підходити до вибору запчастин, не переоцінити власні сили і нікуди не спішити. Потурбуйтеся, щоб ваше робоче місце було обладнане належним чином: наявність гарного освітлення, спеціальних інструментів. Приділіть увагу чистоті приміщення, де збираєтеся виконувати заміну, приберіть зайві предмети, простежте, щоб поряд не було домашніх тварин і приміщення добре провітрювалося перед роботою.

GJUM5mZvLLFjs8llnhSM5StoFdErNrgcC12_ZqsLNpK3Hj_BF3ixKKhmLXzv6JZecLzlBW_cN0m5JfY6RgDL7rYZuFJtpyVN1WlgF0IiLyaDtoDpwCUoKw1vY4kVQYzwEPEt3VDZnq2GZbPvowt-O3iGOkULTRY8LDovvEqSEIcflQSEkNPO3uniuw

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.