“Рашисти втечуть з Бахмутського напрямку”: Роман Світан про наслідки дій ЗСУ

“Рашисти втечуть з Бахмутського напрямку”: Роман Світан про наслідки дій ЗСУ

Окупанти РФ / фото: ТСН

Росіяни втрачають позиції на деяких східних напрямках фронту. Подальші наступальні дії українських сил змусять ворога тікати, аби не опинитися в оточенні.

Таку думку в ефірі 24 Канала висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

За словами експерта, за останні тижні росіяни почали потрохи втрачати позиції на Бахмутському напрямку, оскільки там вже почалися наступальні дії ЗСУ. Світан припускає, що скоро ворог взагалі тікатиме, аби не опинитися в оточенні.

Льотчик-інструктор зазначив, що у напрямку Бахмута та Соледара російське угрупування, яке рухалось з Попасної, не змогло підтягнути фланги. За рік росіяни пройшли 30 кілометрів до Бахмута та 20 – у бік Слов’янська. Проте наразі ситуація змінилася і ЗСУ починають відрізати угрупування, яке намагалось рухатись на Слов’янськ, зазначив експерт. 

“Угрупування [росіян] затиснуте, воно перебуває між Бахмутом та Соледаром. Українські війська розпочинають наступальні дії, проведена розвідка боєм”, – сказав Світан і уточнив, що зараз на Бахмутсько-Соледарському напрямку перебуває 4 – 5 тисяч вагнерівців. 

“Якщо українське командування прийме рішення про відрізання цього угрупування, переведення його в оперативне, а потім у повне оточення чи знищення, то росіяни будуть втікати”, – вважає експерт.

Військовий експерт підкреслив, що контрнаступ ЗСУ на Бахмутському напрямку триває вже тиждень і є всі шанси, що найближчим часом найманці ПВК “Вагнер”, що зосереджені в районі Бахмута, опиняться в оточенні.

“Сиплються російські війська. Пригожин це бачить і прогнозує наш подальший рух. Поруч з ним є військові, які прекрасно розуміють убогість позицій ПВК “Вагнер” та російської армії. В районі Бахмута і Соледара ЗСУ візьмуть окупантів у кліщі”, – зауважив співрозмовник.

Світан нагадав, що поки дозволу на відхід вагнерівці не отримали, а без бойового розпорядження самовільний відхід ПВК “Вагнер” буде розцінений як дезертирство.

“Якщо вони будуть втрачати по роті, по 100 людей, то десь через за 40 днів ПВК “Вагнер” буде знищена”, – додав Світан.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.