Ранкові болі у тілі: що робити, щоб пробудження було приємним

Ранкові болі у тілі: що робити, щоб пробудження було приємним

Біль у тілі вранці / фото: freepik.com

Те, як мине ранок, може вплинути на настрій на весь день, а також на ефективність роботи та здатність справлятися зі стресовими ситуаціями. У той же час багато людей стикаються з тим, що вранці з’являються болі по всьому тілі або в шиї, спині, ногах. Причини цього можуть бути різні, але фахівці дали деякі поради, які допоможуть почуватися з ранку бадьорими та не стикатися з болем у тілі.

Причини болю можуть бути зовсім різними. Часто вони виникають через занадто сильне перенапруження м’язів та великі фізичні навантаження. Подібне виникає тоді, коли людина веде сидячий спосіб життя. Не варто забувати про правильну гігієну сну. Якщо використовується непідходяща по висоті подушка, це може спровокувати зранку сильні болі в шиї і спині.

Активність вранці

Відразу після пробудження і вмивання варто зробити зарядку. За рахунок цього організм швидше прокинеться і протягом дня вийде залишатися бадьорим та веселим. Навіть прості вправи посилюють вироблення ендорфінів, які позитивно позначаються на настрої людини. Крім того, ранкова активність зменшує ризик того, що людина відчуватиме роздратування чи тривогу.

Зарядка дозволяє активізувати багато фізіологічних процесів, значно прискорює метаболізм, позитивно впливає на роботу м’язів і робить суглоби міцнішими. Також це дозволить покращити апетит, тому після активності обов’язково потрібно приготувати собі корисний та ситний сніданок.

Більше рухатися

Вранці бажано хоча б півгодини гуляти. Наприклад, можна не їхати в метро, ​​а пройтися пішки. Дуже важливо це для тих людей, які працюють в офісі та практично не рухаються протягом дня. Відсутність денної активності стає причиною того, що можуть виникнути серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом, м’язи стають слабшими.

Прості поради допоможуть позбавитися болю в тілі вранці і в цілому зміцнити весь організм. Фізичні навантаження відіграють дуже важливу роль, тому обов’язково потрібно виділяти час на те, щоб прогулятися і зробити хоча б коротку зарядку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.