Ракетний потенціал Росії зменшується, – розвідка України

Ракетний потенціал Росії зменшується, – розвідка України

Запуск ракети / фото: 24 канал

Російські війська стикаються з нестачею ракет для проведення атак по критичній інфраструктурі України. Саме тому вони вимушені випускати дедалі менше ракет та збільшувати інтервали між атаками.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

Військовий повідомив, що під час масованої ракетної атаки 29 грудня, країна-терорист вдалася до застосування іранських “шахедів” та била по країні із зенітно-ракетних систем С-300 – тобто задіяла проти України “все, що може рухатися”. Втім, попри масований ракетний удар, інфраструктура України вистояла і вистоїть обов’язково, запевнив представник ГУР МО України.

Юсов звернув увагу на зміну тактики росіян під час масованих ракетних атак. Зокрема, він зазначив, що інтервали між ударами почали збільшуватись, а кількість випущених ракет – зменшуватись. Це може бути пов’язане з тим, що ракетний потенціал ворога зменшується. 

“Вони не можуть підтримувати таку високу інтенсивність і з точки зору регулярності, і з точки зору кількості”, – додав Юсов.

Представник розвідки запевнив, що Україна постійно готується до російських атак, триває системна та комплексна підготовка Сил оборони, Повітряних сил, засобів ППО, протиракетної оборони, а також відбувається взаємодія з енергетиками та Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW), російська кампанія зі зламу волі українського народу до боротьби через здійснення масованих ракетних обстрілів по об’єктах критичної інфраструктури приречена на невдачу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.