Ракетний удар по Вінниці: є багато загиблих та поранених

Ракетний удар по Вінниці: є багато загиблих та поранених

Ракетний удар по Вінниці / фото місцевих жителів

14 липня о 10:45 по Вінниці було запущено три ракети російськими військами. Під удар потрапив паркувальний майданчик, який розташовується поряд із дев’ятиповерховим Будинком побуту «Ювілейний». Інформація про це була надана ДСНС. За попередніми даними, загинуло 12 людей. Серед загиблих була маленька дитина. Крім того, поранено внаслідок ворожої атаки 30 людей.

Володимир Зеленський, президент України, негайно відреагував на те, що сталося. На своїй особистій сторінці у Facebook він залишив кілька слів щодо ракетного удару по Вінниці.

«Щодня Російська Федерація продовжує знищувати мирних громадян України, вбиває безневинних дітей, відправляє ракети по об’єктам цивільного характеру. Вони б’ють туди, де немає нічого військового. Це нічим не прикритий терористичний акт! Їх не можна називати людьми. Це країна, в якій мешкають одні вбивці», – пише глава України.

У МВС розповіли про те, що ракети потрапили безпосередньо в будівлю, де знаходилося багато офісних приміщень. Атака окупантів призвела до того, що постраждав Будинок офіцерів та багато житлових будинків, які знаходяться у безпосередній близькості від місця удару.

Попадання снарядів спровокувало дуже сильну пожежу. Вогонь швидко перекинувся на автостоянку, що спровокувало спалах 50 автомобілів. На даний момент на місці трагедії працює ДСНС.

Ігор Клименко, голова Національної поліції України, зробив заяву щодо того, що до Вінниці терміново було направлено спеціалізовану слідчо-оперативну групу Головного слідчого управління Нацполіції разом із криміналістичною лабораторією. 

Вінницька міськрада заявила, що ракетний удар став причиною того, що центральним мостом було припинено рух громадського транспорту. Тролейбуси почали курсувати виключно Брацлавською, трамваї тимчасово не їздять.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.