Білорусь найближчими днями може включитися у війну в Україні – радник Тихановської

Білорусь найближчими днями може включитися у війну в Україні – радник Тихановської

Путін та Лукашенко. Фото slovoidilo.ua

Вже п’ятий місяць триває ця страшна війна, розв’язана РФ в Україні під назвою спеціальна військова операція (СВО). Інша колишня «братська» країна Білорусь, керована самопроголошеним президентом Лукашенком, безпосередньо не бере участі у військових діях, хоча надає свою територію для пересування російських військ та запуску ракет, аеродроми для авіації, яка бомбардує українські міста.

Російський президент дуже хоче, щоб білоруська армія підтримала його армію, відволікаючи частину військ України, але Лукашенко дивовижно викручується. Він розуміє, що наказ наступати на сусідню країну стане початком його краху та втрати влади. Які тільки відмовки вже не було використано, десятки обіцянок не виконані! Армія Білорусі 4 місяці готується-готується, але ще не готова. Але зараз білоруська опозиція всерйоз стурбувалася — вони вважають, що Путін таки додавив Лукашенка і той з дня на день в’яже свою армію і народ у цю безглузду війну.

Про це сказав радник Світлани Тихановської, колишній дипломат Валерій Ковалеський, він наразі представляє офіс білоруської опозиції у Києві. Своїми побоюваннями він поділився в інтерв’ю телеграм-каналу «Реальний Київ».

Ковалевський сказав:

Є всі ознаки того, що Білорусь на чолі з Лукашенком йде до того, що білоруські війська вступлять у війну

Він повідомив про активну підготовку армії до вторгнення — до кордону підганяється техніка, за кілька днів до країни прилетіли 15 військово-транспортних літаків ВКС РФ із озброєнням, йде перекидання військових частин. Передбачається, що наступ може відбутися на північному та західному напрямках з метою перекрити шляхи постачання західної зброї до лінії фронту.

Українські ЗСУ готові до такого розвитку подій і мають намір дати гідний прийом загарбникам у той момент, коли вони перетнуть кордон. А режим Лукашенка буде просто зметений своїм народом — у цьому немає сумнівів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.