Радник глави МВС розповів, коли ЗСУ підуть у контрнаступ

Радник глави МВС розповів, коли ЗСУ підуть у контрнаступ

Контрнаступ ЗСУ / фото: Міноборони

Українським військовим вдалося вигнати окупантів із північної частини України. Після цього контрнаступ продовжився вже у Харківському напрямку, і вже сьогодні є можливість спостерігати перші позитивні зміни.

Про це повідомляє 24 канал.

Західні партнери намагаються якнайшвидше доставити необхідне Україні озброєння, щоб звільнити деякі регіони від окупації. Віктор Андрусів, який обіймає посаду радника міністра внутрішніх справ України, розповів про те, коли ж ЗСУ будуть повністю готові до того, щоб розпочати масштабний контрнаступ. Він також додав, що у Харківській області звільнення дуже успішне та вдається швидко звільняти окуповані населені пункти.

«Для масштабного контрнаступу потрібно не лише багато сучасного озброєння, а ще й час на те, щоб навчитися ним правильно користуватися. Вони не можуть одразу взяти в руки нову для них зброю та вирушити у бій», – каже радник глави МВС.

Андрусів додав, що керівництво було впевнене, що все озброєння від західних партнерів надійде в Україну набагато швидше. У зв’язку з цим Генеральним штабом ЗСУ було ухвалено рішення щодо того, щоб трохи відкласти контрнаступ. Подібна позиція, на думку радника, є абсолютно правильною. Раніше українські війська мали змогу розпочати контрнаступ, але в цьому випадку дуже важливу роль відіграє достатня підготовка. Інакше є великий ризик ураження або величезних втрат.

ЗСУ розпочали контрнаступ на одному з найскладніших та найнебезпечніших напрямків – на Ізюмському. Деякі населені пункти вже удалося звільнити, але ворог продовжує обстрілювати українських воїнів. При цьому найбільше окупантів знаходиться в Лозовій, Чугуєві, Золочеві та Дергачах.

За рахунок грамотно спланованого контрнаступу ЗСУ не дали ворогові потрапити до Харкова, хоча російські війська були неймовірно близько. Поступово місто починає оживати і в ньому вже навіть почав їздити громадський транспорт.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.