Путіну викликали лікаря: розкрита причина перенесення оголошення мобілізації у РФ

Путіну викликали лікаря: розкрита причина перенесення оголошення мобілізації у РФ

Володимир Путін / фото: IBtimes

Близькі з оточення президента РФ розповіли, що під час оголошення про часткову мобілізацію йому стало погано. Довелося викликати особистого лікаря Путіна. Той скаржився на задуху і болі в грудях. Саме це і стало причиною того, що звернення транслювали не 20 вересня о 20:00, а 21-го вранці.

Про це повідомляє Daily Mail.

Щоб записати відео в загальній складності знадобилося 13 годин. Левову частку цього часу лікар витратив на стабілізацію стану Путіна. Чутки про те, що президент Росії хворий все менше стають схожими на вигадки.

Як розповіли очевидці, напад задушливого кашлю почався, коли Путін заговорив про Судний день і ядерну зброю. Відео намагалися записати кілька разів, але безрезультатно. Тоді й довелося звертатися до особистого лікаря. Президент РФ давно нікому не вірить, тому оточив себе колом людей, які відповідають за його здоров’я і безпеку. Крім задушливого кашлю були скарги на болі в грудях.

Ті, хто знають президента особисто, вірять, що Путін просто блефував. Причина проста, глава країни-терориста не міг прийняти остаточне рішення про часткову мобілізацію. У зверненні були озвучені страшні й неправдиві цифри, текст витканий з брехні. Наприклад, коли Шойгу сказав, що від спецоперації в Україні загинуло 5937 російських солдатів. Всі у світі знають, що ця цифра скоро наблизитися до 100 тисяч, не рахуючи поранених і покалічених. Про полонених Шойгу взагалі не обмовився. А ось про що говорили, так це про те, що буде роздано 300 тисяч повісток.

У всьому цивілізованому світі давно перестали боятися Путіна. Його погрозам, як і його словам не можна вірити. Це стало зрозуміло після 24 лютого 2022 року. Багато пророкують йому жахливу кончину і переконані, що його чекає та ж доля, що і Сталіна.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.