Путіну не вдалося досягти поставлених військових цілей – Пентагон

Путіну не вдалося досягти поставлених військових цілей – Пентагон

РФ так і не змогла захопити весь Маріуполь / Фото: Главред

Президент Російської Федерації Володимир Путін поставив чимало цілей у війні з Україною, але йому не вдалося досягти жодної з них. Саме така заява була зроблена 10 травня на закритому брифінгу високопосадовцем Міністерства оборони США. 

Про це повідомляє Радио Свобода.

Представник Пентагону зазначив, що жодної мети не було виконано. Якщо говорити про останні накази Путіна, то Маріуполь так і не захопили, а сильний опір «Азовсталі» не припиняється ні на хвилину. 

Також було наголошено, що на сьогоднішній день президент Росії все ще нарощує сили і водночас зазнає величезних втрат. У той же час він чудово розуміе, що певні його можливості з кожним днем стають дедалі меншими. У данному разі переважно йдеться про бої з допомогою артилерії. 

Пентагон оцінив дії російської армії, яка дуже відстає від тих планів, які були розроблені ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну. Також не були виконані й останні плани, які були дуже змінені. Приблизно на два тижні Путін відстає від того, які саме позиції мали б зайняти його війська безпосередньо на Донбасі та на півдні України. Ніхто не може з точністю сказати, як будуть розвиватися далі події, але при цьому всі впевнені в тому, що українці не відступлять і до останнього боротимуться за свої території. 

У Пентагоні сьогодні ніхто не знає про те, чи змінилися знову плани Путіна щодо війни в Україні. Представники Пентагону не можуть сказати, чи хоче глава РФ захопити тільки Донбас і після цього оголосити про перемогу або застосовуватиме дані території для того, щоб проводити нові атаки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.