Путін звільнив кількох генералів: в ISW назвали причину

Путін звільнив кількох генералів: в ISW назвали причину

Путін / фото: россмі

Численні поразки російської армії на фронті змусили Путіна вкотре внести додаткові зміни у військовому командуванні. Відповідний указ президент РФ підписав ще 20 квітня.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що 20 квітня Володимир Путін підписав указ про низку змін у військовому командуванні і офіційно звільнив командувача Східного військового округу генерал-полковника Рустама Мурадова.

За інформацією російського мілблогера, звільнення Мурадова, ймовірно, пов’язане з його провальним наступом на Вугледар, що призвело до численних жертв серед російського особового складу та втрат великої кількості військової техніки.

Згідно указу у відставку відправлено і генерала армії Олександра Дворнікова, який, як повідомляється, командував російськими військами в Україні у квітні 2022 року. Також очільник Кремля змусив піти у відставку і колишнього командувача Західного військового округу генерал-полковника Олександра Журавльова разом з іншими неназваними командирами.

“Зараз Кремль покладається на новопризначеного командувача Повітряно-десантними військами Росії генерал-полковника Михайла Теплінського для досягнення вирішальних результатів”, – йдеться у звіті ISW.

Ці повідомлення про зміни у командуванні та низку звільнень надійшли слідом за повідомленнями Кремля про звільнення командувача Тихоокеанським флотом Росії адмірала Сергія Авакянця 19 квітня.

Російський військовий блогер заявив, що Авакянца було звільнено не через погану роботу під час військових навчань у Тихому океані, а що він формуватиме нову “організацію” під контролем “газового сектора”. 

Раніше ISW повідомляв, що російські державні газові компанії, а саме “Газпром”, формують нові військові формування і що ДТСААФ (добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії) бере активну участь у зусиллях щодо набору російських військових.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.