Путін занепокоєний настроями росіян через відсутність перемог

Путін занепокоєний настроями росіян через відсутність перемог

Володимир Путін / фото: 24 канал

Російський лідер усвідомлює, що “потрапив в біду”, оскільки не може показати росіянам переконливих перемог на фронті. Зростаючий гнів у суспільстві змушує Путіна “чіплятися за будь-яку можливість перемогти” аби заспокоїти свій народ.

Таку думку висловив колишній начальник ФСБ Москви Євген Савостьянов виданню Express.

Російського лідера все більше турбує зростання «озлобленості» серед росіян, які у річницю військового конфлікту не побачили жодних ознак перемоги на фронті, зазначається у матеріалі. 

Ці обставини, за словами колишнього генерала російських спецслужб, поставили президента Росії Володимира Путіна у вкрай складне становище, оскільки його війська не змогли досягти якихось значних успіхів у річницю війни в Україні. 

“Путін чудово розуміє настрій людей, котрі втратили через нього все. Він розуміє, що цей гнів може знайти вихід, тому тримає їх якнайдалі. Путін зараз страшенно наляканий. Він розуміє, що потрапив у біду”, – зауважив Савостьянов.

Колишній феесбешник нагадав, що російські війська в останні місяці неодноразово зазнавали невдач на полі бою. Наразі ж вони залишаються приблизно на тих же лініях бойових дій, що й перед повномасштабним вторгненням Росії 24 лютого 2022 року.

Усвідомлення поразки, за словами колишнього працівника ФСБ, привело Путіна до “такого психологічного стану”, що він “чіпляється за будь-яку можливість перемогти”. Однак, поки залишається незрозумілим, як розгортатимуться події на фронті у найближчі кілька місяців, оскільки війна, схоже, загальмувалася на кордонах Донбасу, резюмують журналісти Express.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.